Film Alvin a Chipmunkovia 3

Hodnotenie filmu

Ohodnoťte, ako sa vám tento film páčil.
Loading...Loading...

Príbeh filmu

Les a vyťatý strom. Tak začína náš príbeh. Chipmunkovia prichádzajú spolu so svojim stromom, z ktorého sa majú stať hudobné nástroje, do hudobnej firmy. Tu stretajú Davea, ktorý čoskoro objaví ich talent. Toto nemôže zniesť jeho "priateľ" Ian, ktorý si chipmunkov klamstvom získa, no Dave sa ich nechce vzdať bez boja...

Rok:

Český názov: Alvin a Chipmunkové 3

Anglický názov: Alvin and the Chipmunks: Chip-Wrecked

Žáner: Animované, Komédie, Rodinné

IMDB: link

Režisér:

Herci: , , ,

Ďalšie, žánrovo podobné filmy

Trailer k filmu

YouTube Preview Image

Páčil sa vám trailer?

4x komentované - Alvin a Chipmunkovia 3

 1. laurika hovorí:

  je to blbii ze tady nemate ani film s te jednoducho nuly !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :O

 2. anetka hovorí:

  je to sprosti kdyš nemate film ste ubohi blbci

 3. mia hovorí:

  je to sproste ked chcem stiahnut film bude sa to stahovat 4 hodiny a volakedy davno stacilo napisat online filmy a mohli sme si to pozriet a nemuseli sme za to platit a teraz?vsetko je za peniaze moree to nema konca….

 4. Adelka Kalayova hovorí:

  Toto už nieje možné.. Chcem si pozrieť film, myslela som si že toto je jediná stránka kde si možem pozrieť akýkoľvek film zadarmo. Blbosť ! tOTO NEZNášAM 2 HODINY HĽADáM FILM, teraz som si myslela že sa naňho konečne pozriem a prd.. Budem platiť 4.80 euro kreditu, to radšej si počkám na kino lebo si to kúpim na CD,Neexistuje stránka na ktorej si možeš kedykoľvek stiahnuť alebo pozrieť film, už mi to leze na nervi. Neviem i tak načo dávaú napr. stránka Ulož.to – tam sa musíš zaregistrovať a dobíjať drahý kredit. ALE NAČO ? Povecte MI NAČO TAKÚ HLÚPOSŤ ?! pREBOHA, TOTO Už NIEJE MOžNé… Nasrala by som im ! Všetko je za peniaze už im to šibe, zachvíľku bude pendrek stáť 10 euro. Ste úbohy keď si pýtate toľko peňazí za jediný film !! :)

Komentuj